Kaygısız Grup

TFS Anasayfa
Anasayfa
Hakkımızda
Ürünler
Referanslar
Bize Ulaşın
Canlı Destek
Sayfalar
Araç Parkımız
Çalışmalarımız
Duyurular

Kaliteli Hizmet
Profesyonel Kadro
%100 Müşteri Memnuniyeti

Tecrübenin gerçek adı olan Kaygısız Grup ile tüm metal, hurdacılık ve lojistik işlerinde sizlerle birlikteyiz.Cazip fiyatlarımız ve kampanyalarımız için Hemen ARAYIN;
Telefon:
+90(312) 396 43 18
+90(312) 396 43 29


www.kaygisizgrup.com.tr

Hakkımızda

Kaygısız Şirketler Grubu, 1992  tarihinden bugüne kadar büyüyerek yoluna devam etmektedir. Şu anda Grup bünyeside, Kaygısız Metal, Kaygısız Geri Dönüşüm, Kaygısız Lojistik Şirketleri bulunmakta olup, Şirketler Grubumuz, metal atıklarının toplanmasından, geri dönüşümününe kadar süreçte etkin bir şekilde faaliyet göstermektedir.
 
Kaygısız Şirketler Grubu şirketlerinden Kaygısız Metal, lisanslı olarak fabrikalardan, hurda metal artıklarını toplayarak, geri dönüşüm firmalarına göndermekte böylece metal artıklarının geri dönüşümünü sağlamatadır.Yine şirketlerimizden Kaygısız Geri Dönüşüm, metal artıklarının geri dönüşümünü hizmetini vermektedir.
Şirketlerimizden Kaygısız Lojistik ise tehlikeli ve tehlikesiz vasıflarda yer alan tüm taşıma hizmetini vermektedir. Lojistik şirketimiz bünyesindeki tır ağı ile, İstanbul ve İskenderun ve çevre illerden Ankara'ya taşımacılık hizmeti hızlı ve güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.
 
Kaygısız Şirketler Grubu çevre ile duyarlı çözüm yolları ile metal geri dönüşümünde etkin olarak hizmet vermeyi amaçlamış, kurumsal yapısı ile güven ve hızlı hizmeti kendisine gaye edinmiş, metal geri dönüşüm sektöründe güçlü bir aktördür.
 
Çevreye duyarlı dönüşümde güvenli liman olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Türkiye Firma Sayfam EFC Reklam ve Danışmanlık Hizmetleri Kuruluşudur.

TELİF HAKLARI ve YASAL UYARI: Bu sitedeki logo, metinler, grafikler, tasarım kodları, içerikler vs. tüm unsurlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki herhangi bir içeriği, yazılı veya görsel öğeyi veya tasarım kodunu site sahibinin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopyalamak anılan yasanın ilgili maddelerine göre suç teşkil eder. Yasaları bilmemek cezaya engel değildir. Yasayı bilerek/bilmeyerek ihlal edip kopyalama yapmış/yapacak olanlar hakkında yasal takip başlatılacaktır.

TurkeyUnited KingdomFranceGermanyItalySpainSuudi ArabiaChinaRusianJapanGreekPortugualNorwayBulgariaRomania